Відгуки про компанію VOSTOK-AUTO
- Ярослав З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарне обслуговування! Ідеально підійшли!
Ігор К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Максим Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євген В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко відправили. Фаркоп підійшов як рідний.найбільш що сподобалось те що всі болти були в комплекті. Рекомендую!!!
Роман Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Іван Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро дякую. Замовив килимки на OPEL ASTRA H в кузові хетчбек, стали ніби були там встановлені ще німцями на заводі при виготовленні авто. Фото на сайті килимків в автівці відповідає дійсності, на моїй лежать точнісінько так. Не мають стороннього запаху, абсолютно нейтральні. М'які на дотик, відчувається відразу якість коли береш до рук.
Віталій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Олег Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коврики нормальные, за эту цену ожидать чего-то вау, как минимум, странно. Но пару моментов испортили впечатление.
1 - обещали отправить во вторник, отправили в среду. Не предупредили о задержке. Но это пол беды.
2 - пакуют и создают ттн не самостоятельно, и даже не следят за тем, что и как почта пакует. На комплект ковриков, которые могли бы спокойно доехать в гофре, или тубусе, была добита коробка 30 кг. Соответственно, стоимость доставки посылки в 30 кг по тарифам новой почты - 125 грн, + 70 грн коробка + пару грн за оценку товара. Доставка 217 грн.
Зачем такая коробка на 4 коврика весом в 2 кг, я не знаю. Ничего с ними не случиться, если их немного скрутить и отправить в тубусе 5 кг, например. Стоимость доставки при этом была бы ниже как минимум на 50-70 грн.
Или обмотав гофрокартоном, что ещё дешевле.
Фото того, как были упакованы коврики прилагаю.
Продавец неплохой, по товару прислал и фото, и предложил доп аксессуары. Но есть проблема целесообразности упаковки товара, и контроля за этим.- Коментар продавця
Аліна нажаль пакування це не наша задача. Ми передаємо товар на нову пошту курєром, Так працюють всі компанії з великим оборотом товарів та замовлень.
Уявіть собі в день є 50-70 замовлень які треба відправити, і кожен відправляти через оператора Нова Пошта не буде. ЦЕ ЇХ ПРАВИЛО НЕ НАШЕ, бо створюється черга. Щодо пакування теж нашої провини немає. Ми пакуємо товар у целофан та скручуємо його. Але з початку війни НП вела правило, що всі посилки ГАБАРИТНІ їдуть лише у коробках. Ми не можемо вказувати правила роботи, треій особі яка є посередником у вигляді курєрської служби.
Щодо якості товару та його пошиву впевнений немає у вас претензії бо вони зроблені дуже акуратно та з якісного матеріалу.
Щодо строку відправки. Ви просили щоб поїхали у вівторок. Ми всі замовлення передали курєру о 17:00 як це робимо завжди. Чому курєр не встиг їх вчасно віддати і вони поїхали наступного дня, нажаль теж не наша вже відповідальність, а посередника.
Ми розуміємо ваше невдоволення, але погодьтеся, що воно нашого виробництва і товару не стосується, а відноситься знов таки до курєрської служби НП. ми звісно просимо вибачення за таку ситуацію, та просимо оцінювати нашу роботу та наш товар, а не того хто псує враження та очікування від доставки товару)
Аліна Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Навіщо вводити покупців в оману про наявність товару, а натомість він відсутній, а представник , зателефонувавши мені, вказав, що він є перекупом…
Замовлення скасоване з вини самого продавця.
Даремно потрачений час…
Після опублікування відзиву , до мене зателефонував менеджер даного магазину - нахамив … добре, що бодай без матів … минайте цей магазин , бо «зроблять вам нерви» … спортять день…
Віталій дуже шкода що ви обманюєте людей і передаєте не правдиву інформацію. Товар є в наявності, але менеджер вам повідомив що відправка буде у п'ятницю. Ми виробники і формування замовлення і відправок робимо завчасно. На запропонований вам день відправки ви відмовились. Тому оцінюйте інформацію об'єктивно .
Є безліч задоволених клієнтів, які дійсно все отримали і все ім сподобалось. Вам передзвонив менеджер та запропонував відкоригувати ваш відгук. Бо він містить обман. Вам ніхто не "нахамив" не перебільшуйте. Якщо ви не маєте доказів не ОБМАНЮЙТЕ людей та не виконуйте розпорядження людей конкурентів. НАДАЙТЕ ДОКАЗІ ХАМСТВА ЧИ ОБМАНУ.